زندگی سگ و گربه

راهنمای خرید بهترین کادو برای کسی که سگ و گربه دارند

بهترین کادو برای کسی که سگ و گربه دارند

 

آبخوری اتوماتیک گربه و سگ فینکی یک هدیه مناسب برای کسانی است که سگ و گربه دارند آبخوری اتوماتیک گربه و سگ فینکی است – آبخوری اتوماتیک با قیمت مناسب و کادویی مناسب گربه داران و سگ داران است. این هدیه آب خوری طبق سلیقه شما کادو شده و برای شما و یا عزیزانتان ارسال میشود –

 

آبخوری اتوماتیک سگ و گربه و حیوانات خانگی فینکی

حیوان خانگی علاوه بر غذا ، نیازمند لوازم جانبی مختلفی نیز هستند. فینکی در تلاش است این دسته لوازم جانبی برای سگ و گربه را تولید و روانه بازار نماید.

آبخوری اتوماتیک سگ و گربه جدیدترین دستگاه آبخوری هوشمند است. آبخوری هوشمند حیوان خانگی فینکی یا یک توزیع کننده آب خانگی برای حیوان خانگی. از ویژگی های فینکی آن می توان به: فیلتراسیون آب ، آب در گردش و جذب موثر ناخالصی ها اشاره کرد.

طراحی به روز

آبخوری حیوان خانگی finky دارای طراحی ثبت اختراع ، ساختار مینیمالیستی و  “سینک” آن ساده و زیبا به نظر می رسد و تمیز کردن آن نیز بسیار آسان است. مثل تمیز کردن یک کاسه شیر خواهد بود.

آبی تازه و تمیز

این دستگاه پخش کننده هوشمند آب حیوانات خانگی می تواند منبع را با استفاده از یک جریان آب در گردش شبیه سازی کند. آب جاری ، دقیقاً مانند طبیعت سرشار از اکسیژن است ، طبیعت حیوان را راضی می کند و علاقه اش به نوشیدن آب را افزایش می دهد.

علاوه بر این ، آبخوری هوشمند حیوان خانگی فینکی finky از فیلترهای اسفنج درجه یک فیلتراسیون عمقی بسیار کارآمد استفاده می کند که ناخالصی هایی مانند ذرات ریز ، مو ، کلر باقیمانده ، یون های کلسیم و منیزیم را که می توانند باعث سنگ کلیه شوند ، به دام می اندازد. علاوه بر این ، آب نیز نرم می شود.

آبخوری با کارایی بالا

این دستگاه با گردش مداوم آب – شبیه سازی منبع طبیعی آب را فراهم می کند. آب موجود در مخزن را از سیستم تصفیه عبور می کند. ظرفیت مخزن آب نزدیک به 2 لیتر است.

مناسب حیوان خانگی شما

این مدل با سطح صدای کم کار می کند ، بنابراین مزاحم شما و حیوانات خانگی شما نمی شود.

ظرفیت آب نزدیک به 2 لیتر که می تواند مصرف آب گربه بالغ را برای حدود 47 روز تأمین کند * ، حتی اگر شما به مسافرت کوتاه بروید ، آب تازه به طور مداوم برای حیوان خانگی تان تأمین می شود. در صورت خروج از خانه بهتر است یک ظرف آب ساده دیگر در منزل داشته باشید.

داده های آزمایش بر اساس گربه بزرگسال 5 کیلوگرمی در حدود 200 میلی لیتر در روز نوشیدن محاسبه می شود و آب آشامیدنی تجمعی در 7 روز حدود 1400 میلی لیتر است. در استفاده واقعی ، ممکن است به دلیل تغییر در محیط هدف یا تفاوت در نوع حیوان خانگی ، سن ، سلامتی و عادات ، خطاهایی وجود داشته باشد. این آبخوری مناسب نژادهای سگ بزرگسال با قد شانه زیر 40 سانتی متر است.

دستورالعمل تمیزکردن فیلتر آبخوری فینکی سگ و گربه

1: ابتدا فیلتر را به مدت 2 دقیقه در آب تمیز خیس کنید
2: فیلتر را در شیار عنصر فیلتر که لوله اب است نصب کنید
3: درپوش بالایی را دوباره در مخزن ذخیره آب قرار دهید

دستورالعمل تعویض مجموعه پمپ آبخوری فینکی سگ و گربه

در صورت خرابی پمپ فقط کافی است با بخش پشتیبانی تماس گرفته دستگاه را تحویل و پمپ قدیمی با پمپ جدید برای شما تعویض و نصب گردد.

دستورالعمل تعویض لوله آب آبخوری فینکی سگ و گربه

لوله هدایت آب می تواند بین پمپ آب و پوشش بالا نصب و متصل شود.

توصیه می شود هر ماه یک بار عنصر فیلتر و مجموعه فیلتر پمپ را تغییر دهید
توصیه می شود لوله آب هر دو ماه تعویض شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *